Notikumi 2015
  pagasts 2014
  Notikumi 2013
  Notikumi 2012
  Notikumi_ 2011
  Izsoles 2011
  notikumi_2010


Kontakti : +371 64871707
e-pasts : vestiena@madona.lvPierakstīties uz jaunumiem
E-pasts:


Vestiena -> Arhīvs -> Notikumi_ 2011 Kūkošana

Laikā starp Lāčplēša dienu un Valsts dzimšanas dienu, kad dabā valda tumšākas krāsas, centāmies rast gaišumu, tiekoties ar šā gada Sievieti Latvijai - Inesi Mailīti, kura ar savu neizsīkstošo enerģiju, iedvesmo arī apkārtējos ļaudis. Kā mājas darbs, visām dāmām bija kūka - sāļa, salda, trekna, mazkaloriju. Rezultātā pasākuma dalībnieces palutināja garšas kārpiņas un guva gaišumu dvēselei no Ineses starojuma un viņas stāstījuma par ceļojuma iespaidiem Briselē.

 

Informatīvajam izdevumam „ Pie Mums” 10gadu jubileja

 

 Parasti cāļus skaita rudenī, tāpēc arī mēs savam informatīvajam izdevumam „Pie Mums” skaitījām gadus un izdevuma numurus, lai secinātu, ka kopš Vestienas pagasta pārvalde pārņēma savā pārziņā skolas avīzīti, pagājuši 10gadi. Šajos gados pie izdevuma veidošanas strādājušas Lilija Ogorodņikova un Jūsma Ogorodņikova, Maija Žube, Ligita Saliete, Daina Kebbe, Ilga Sabitova. Lai atzīmētu šo notikumu, uz bibliotēku tika aicināti visi avīzītes veidotāji un lasītāji, lai pakavētos atmiņās par avīzītes pirmsākumu, par to kā tajā laikā tika vākti materiāli, uz liela lapas līmēti rakstiņi un attēli un kopētas avīzītes. Visi kopīgi noskatījāmies Agneses un Jolantas rādītās ainiņas no žurnālistu prakses un labvēlīgās ziņas. Agneses vadībā veidojām jaunas avīžu rubrikas un sludinājumu tekstus, uzklausījām lasītāju ierosinājumus informatīvā izdevuma uzlabošanai. Noskaidrojām arī čaklākās avīzīšu krājējas. Tās ir Aina Maluhina un Aneļa Ezerlīce.

2011.gada dzejas diena bibliotēkā 

 

 

Miķeļdienas jampadracis  

  

24.septembrī Kāla ezera krastā līdzi vēju pūstajām lapām aizvirpuļoja Miķeļdienas jampadracis. Izsenis latvieši Miķeļdienu svinēja kā ražas un rudens darbu noslēguma svētkus. Jampadrača dalībniekiem bija iespēja piedalīties makšķerēšanas un šaušanas sacensībās, kopā ar Miķeleni un Miķelīti vērot pašdarbnieku priekšnesumus un dot svētību tirgotājiem. Piedaloties izsolē, ziedot naudu turpmākajiem kultūras pasākumiem. Kopīgi ieaust savu vēlējumu jaunajiem saeimas deputātiem, piedalīties atrakcijās un sagaidīt zvejniekus ar lielajiem lomiem.

Galerija

 Brīnumzālīte

Līgo vakarā Vestienas estrādē notika izrāde pēc R.Blaumaņa stāstu motīviem "Brīnumzālīte". Izrādi iestudēja Agnese Ģērķe. Ar skanīgām dziesmām uzstājās Mārcienas sieviešu ansamblis un dejoja Vestienas dāmu deju grupa.

Skatīt galeriju  

Pēdējais zvans

20. maijā Vestienas pamatskolā pēdējais zvans izskanēja devītās klases skolēniem. Šogad eksāmenus kārtos seši skolotāja Sarmītes Apines audzēkņi

Galerija

Madonas novada jauniešu informēšana par zivju resursu racionālu un saudzīgu izmantošanu un aizsardzību, kā arī atjaunošanas iespējām divu dienu  zinātniski radošās darbnīcas “Saredzi, sadzirdi, sajūti ūdens dzīvi”  

 Galerija

Lielās Talkas dienā Vestienas brīvdabas estrādi Dzeņkalniņā sakopa Jauniešu klubiņš kopā ar pašdarbniekiem.

  

Ledus prieki visai ģimenei 

19.februārī Vestienā, Kāla ezera krastā, atpūtas vietā SIA Kālezers norisinājās kārtējais ziemas festivāls "Ledus prieki visai ģimenei". Par spīti lielajam aukstumam, astoņos no rīta tika dots starts zemledus makšķeršanas sacensībām, kurās piedalījās 11 drosminieki. Kamēr viņi ķēra lielās zivis, krastā palicēji īstenoja savas mākslinieciskās spējas gleznojot ainavas uz sniega vai izkaļot ledus skulptūras - zivi, sniegavīru, datoru,  vēzi, dinozauru u.c.
Pasākums noslēdzās ar  uzvarētāju apbalvošanu un karstas zupas baudīšanu.
Lielāko lomu izvilka Zintis Vijevičs (3,705kg), smagāko zivi noķēra Kristaps Ādamsons (425g) un vienīgā sacensību dalībniece Liene Strušeļe izvilka 1,08kg zivju. Balvas saņēma ledus skulptūru veidotāji  Rožu, Bogdanovu un Kairu ģimenes.

Galerija 

Fotokonkursa uzvarētāji  janvārī

  

Veicināšanas balvas fotokonkursā par janvārī iesūtītajām bildēm saņēma

nominācijās: Mana skaistā un neparastā Vestiena - Dinārs Gutāns;

Mana klase un skola - 6.klase;

Mana ģimene un māja - Judīte Žīgure;

Ziemas atpūta - Emīls Gutāns;

Mans mīļdzīvnieks - Jānis Jeļisejevs

Fotokonkurss

"Mana skaistā un neparastā Vestiena"

Barikāžu atcere

  

2011.gada 20.janvāra pēcpusdienā pie VestienasTautas nama tika aizdegts piemiņas ugunskurs 1991.gada barikāžu atcerei. 

 

 

 


 

Vestienas pagasta karte

Vestienas karte
Flag Counter

Nolikums par licencēto makšķerēšanu Kāla ezerā
Jūnijs
2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30