Notikumi 2015
  pagasts 2014
  Notikumi 2013
  Notikumi 2012
   bibliotēka2012
  Notikumi_ 2011
  Izsoles 2011
  notikumi_2010


Kontakti : +371 64871707
e-pasts : vestiena@madona.lvPierakstīties uz jaunumiem
E-pasts:


Vestiena -> Arhīvs -> Notikumi 2012 

Valsts jubilejas svētki

 17.novembrī godinājām Vestienas cilvēkus, ar kuriem mēs lepojamies.

 

 

Sveicam deviņdesmitgadnieci Elzu Losāni!

7.novembrī draugu pulkā deviņdesmit gadu jubileju svinēja mūsu pagasta iedzīvotāja Elza Losāne. 

 

 Dzejas pēcpusdiena "Sievietes gaisma" 

  

Uzstājas (no kreisās puses)Līva, Agnese, Baiba, Jolanta

Kā krāsainās rudens lapas rotā kokus, tā sievietes gaisma izdaiļo visu pasauli. Par to varēja pārliecināties 27. septembrī bibliotēkā, noklausoties Agneses veidoto dzejas kompozīciju „Sievietes  gaisma”. Trauslums un spēks, nopietnība un draiskums, bet pāri visam mīlestība...

Ziedu kompozīcijas Vestienas nākotnei

Pirmskolas veidotā ziedu taciņa

Ziedu skulptūra pie Sniedzēm

  

 

Līvānu māju kompozīcija

Krasta ielas sveiciens Vestienai

Ezera ielas rotājums

Ziedu ceļš pie skolas

Ziedu kompozīcija centrā 

Rotājums pasta ēkai

 

Ziedi pie Lūgšanu mama

 
 

Nākotnes ielas sveiciens Vestienas nākotnei

12.septembrī savu ziedu kompozīciju izveidoja z/s Ilziņkalni darbinieki

 

Ielu rekonstrukcija

Šovasar Vestienas centrā atjaunoja asfalta segumu Dzeņkalniņa, Nākotnes , Krasta, Ezera ielās un izbūvēja stāvlaukumu pie pirmskolas izglītības iestādes. Būvdarbus veica SIA Ošukalns . 

 

   Krasta iela

 

 Nākotnes iela

 

Dzeņkalniņa iela

 

 Stāvlaukums pie ambulances

Līgo svētki

Spītējot vējam un lietus mākoņiem Vestienas estrādē uz kopīgu īgošanu bija ieradušies vestienieši un viņu ciemiņi. Ar dziesmām priecēja Liepkalnes pensionāru ansamblis "Pīlādzītis", dejas rādīja mūsu sieviešu deju grupa, bet smieties un līdzi dzīvot varējām kāda klostera iemītniecēm, kuras ar lielu azartu atveidoja Vestienas dramatiskā ansambļa dalībnieki.

Vairāk bildes galerijā

Mana dziesma tālu skan

16.jūnija  vakarā Kāla ezera krastos atkal skanēja dziesmas. Senos laikos, kad uz Kāla ezera salām notika zaļumballes, tālu skanējusi pūtēju mūzika. Tagad vējš uz krastu atnesa Vestienas sieviešu ansambļa dziedātas dziesmas un Žīguru ģimenes muzicēšanu.

Klausītāji ieņēmuši labākās vietas

 

Muzikanti un sieviešu ansamblis ar katamarāniem peldēja ezerā un sniedza sirsnīgo koncertu

Muzeju nakts ar Vestienas spoku

                Šogad jau astoto gadu Latvijā notika Muzeju nakts, bet Vestienā šādu pasākumu piedzīvojām pirmo reizi, jo līdz šim pie mums nebija muzeja. Arī tagad vēl nelielo telpu Tautas namā, uz kuru no Pagastmājas pārvesti skolotājas Vālodzes gatavotie stendi un izvietotas nedaudz senlietas var nosaukt tikai par mazu Vestienas vēstures stūrīti, bet tas ir cerīgs iesākums un vieta, kur katrs var atnest kādu Vestienas vēstures liecību. Vēstures istabu atklāja šīs idejas iniciatore, Tautas nama vadītāja Agnese. Viņa klātesošos iepazīstināja ar pašreiz izvietotajiem materiāliem un kopīgi ar bērniem uz Muzeju nakti izsauca baroneses fon Brimmeres garu, kurš ieradās skaistas dāmas izskatā , lai visus interesentus izvadātu pa Muižkunga takām ap Vestienas muižu, satiktu muižas spoku un aizvestu uz zināšanu krātuvi – pagasta bibliotēku. Tur sīvā cīņa noskaidrojās Vestienas prātnieks – cilvēks ar vispilnīgākajām zināšanām par Vestienu. Tā ir Baiba Cielava, viņai cieši sekoja Dina Podjavo un Jānis Elsiņš. Bet kas bija vakara pārsteigums, par to zina tikai pirmās Vestienas muzeju nakts dalībnieki.

Lielā talka

21.aprīlī, Lielās talkas dienā, Vestienas jaunieši Agneses vadībā iezīmēja Vestienas ģerboņa vietu brīvā dabā starp Pagastmāju un degvielas tanku, bet Kāla ezera padome kopā ar atbalstītājiem sakopa sabiedrisko peldvietu Kāla ezera krastā. Šī vieta palikusi ievērojamāki tīrāka. Ja pirms dažiem gadiem, neapzinīgu pludmales apmeklētāju atkritumiem, vajadzēja pāri par 30maisiem, tad šogad tie satilpa 12maisos.

Vairāk bildes galerijā

13.martā Tautas namā notika vakarēšana kopā ar Inesi Mailīti .Konsultāciju un pakalpojumu centrā "Pakalnieši" Inesei ir septiņi Meža čemodāni, kuri palīdz gan bērniem, gan pieaugušajiem labāk iepazīt mežu un tā iemītniekus. Mums Inese parādīja divu čemodānu saturu, bet iepazīties ar pārējiem aicināja uz "Pakalniešiem". Līdz rudenim taps arī sēņu čemodāns.

 
 
 

  

Vakarēšana kopā ar Ievu Reini izzinot tēju noslēpumus

  


 

Vestienas pagasta karte

Vestienas karte
Flag Counter

Nolikums par licencēto makšķerēšanu Kāla ezerā
Jūnijs
2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30