Drīzumā
  Par mums


Kontakti : +371 64871707
e-pasts : vestiena@madona.lvPierakstīties uz jaunumiem
E-pasts:


Vestiena -> Arhīvs -> Notikumi 2013    Labdarības akcija

Pirms Ziemassvētkiem Vestienas pagasta pārvaldes darbinieki kopā ar skolotājiem un skolēniem apciemoja pagasta vientuļos pensionārus, iedzīvotājus , kuri sasnieguši 85 gadu vecumu un invalīdus ar kustību traucējumiem, lai šiem cilvēkiem sagādātu svētku prieku ar priekšnesumiem un saziedotajām dāvanām.

 Ciemos pie V.Lāča

 Ciemos pie A.Leitānes

 

 

Visi ceļi ved uz Vestienu

Šāds nosaukums ir šī gada rudens ziedu izstādei ar domu popularizēt Vestienas vārdu.

                                                       Pie skolas

 

 

  Vairāk bilžu galerijā

 

 

 

 Pie pagrieziena uz Gaiļiem

 Bunkāni

Krasta iela

 Dīķēnu iela

 

Alstiņi

 

 

Rekslēnu pietura

 

 

 

 Nākotnes iela

 

 

 

 

Pagrieziens uz Eņģelātiem

 

Nākotnes iela


 

 

Sācies 2013./2014. mācību gads!

 


 

                                                        2013.gada 2.septembrī Vestienas pamatskola uzsāka jauno mācību gadu. Šogad skolā mācīsies 53 bērni, bet pirmo klasi apmeklēs tikai trīs skolēni, tāpēc tā apvienota ar trešo klasi un audzinātāja būs skolotāja Dace Čandere. Vairāk bilžu šeit

 

                                                                Draudzes nama jubileja

 


 

  Augusta beigās draudzes nams atzīmēja desmit gadu jubileju. Uz šo pasākumu bija ieradušies pārstāvji no sadarbības draudzes Zviedrijā un svētku dievkalpojumu vadīja Latvijas evanģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps J.Vanags.

 

 

 

 

 2013.gada 23.jūlijā Kāla ezerā ielaisti 10 000 līdaku mazuļi, kurus piegādāja SIA "Rūjas Zivju Audzētava". Projekts tika īstenots ar Zivju fonda atbalstu, kā arī Madonas novada pašvaldības un biedrības "Kāla ezera padome" līdzfinansējumu.

 


 

 

 

 

      

 

 

20. un 21. jūlijā Kāla ezera krastā notika teorētiski praktiskā skoliņa

„Dullais Dauka”

 

Atpūtas vietā „Ielāpi” tika īstenots projekts „Sabiedrības informēšanas pasākums – divu dienu teorētiski praktiskā skoliņa „Dullais Dauka” informējot bērnus, jauniešus un viņu vecākus par zivju resursu racionālu un saudzīgu izmantošanu, atražošanu un aizsardzību. Sabiedrības līdzdalība vides aizsardzībā un saglabāšanā”. Projekta mērķis: rosināt bērnos, jauniešos un viņu vecākos nepieciešamību uzņemties atbildību par sevi un apkārtējo vidi, veicināt interesi par neizzināto pasauli ar atbilstošu iemaņu un prasmju apgūšanu.

Pasākuma laikā tika radīta vide un iespēja ģimenēm – tēvam ar māti un bērniem sajusties kā vienam veselam, piedzīvot kopīgas darbošanās prieku un azartu.

Projekts tika īstenots ar Zivju fonda un biedrības "Kāla ezera padome" atbalstu.

 

 

 

 

 

 

 

Divu dienu Vasaras radošā skoliņa

"Es un mans mantojums - darbs, daba, tradīcijas"

 

            16. un 17.jūlijā divu dienu Vasaras radošajā skoliņā „Es un mans mantojums – darbs, daba, tradīcijas”, Kāla ezera krastā atpūtas vietā „Ielāpi”, darbojās Madonas novada bērnu un jauniešu ārpus ģimenes aprūpes un atbalsta centra „Ozoli” bērni. Projektu atbalstīja Madonas novada dome, Liezeres pagasta pārvalde un biedrība „Kāla ezera padome”. Divās dienās bērni, praktiski darbojoties, uzzināja kā rodas sviests, piens, biezpiens, kā bites sanes medu, kā tiek cepta maize, kā paši var uzvārīt ziepes , kā izmantojot dabas materiālus var sev uztaisīt makšķeri un noķert zivi un cik bagāta un veselīga ir mūsu daba. Atpūtas brīžos kopā tika pārvarēti nakts trsītes uzliktie šķēršļi un braucot ar katamarāniem iepazīts ezers.

             Paldies Madonas novada bērnu un jauniešu ārpus ģimenes aprūpes un atbalsta centra „Ozoli” darbiniecēm par darbošanos skoliņā kopā ar bērniem.

            Skoliņas divu dienu emocijas var apskatīt fotogrāfijās -

https://plus.google.com/photos/114489196154886210862/albums/5902073467009798193?authkey=CI22r8D6rM3cGw

 

Fotogrāfiju autors Zane Vīle-Bērziņa

Vita Eizentāle , biedrības „Kāla ezera padome” valdes locekle

  

 

Pacelts Dziesmu un Deju svētku katogs

30.jūnijā, brīdī, kad saule par Vestienu bija zenītā, arī mūsu pagastā tika pacelts Dziesmu un Deju svētku karogs, kurš plīvos līdz Dziesmu svētku noslēgumam. Mūsu karogu rotā dziesmas "Bēdu manu lielu bēdu"  attēlojums datorgrafiskās zīmēs.

Jāņu nakts limuzīns Vestienā

Pie mums jau par tradīciju kļuvis Līgo vakaru sākt ar jaunas izrādes noskatīšanos. Šogad dramatiskais ansamblis "Aušas" visus iepriecināja ar ainiņām no latviešu filmas "Limuzīns Jāņu nakts krāsā"

vairāk attēlu šeit

 

Koncerts uz ezera

19.jūnija vakarā jau otro gadu Kāla ezera krastā varēja klausīties Vestienas sieviešu ansambļa un skolas bērnu kopīgu kocertu.

  

  

Ilstera piemiņai

27.maijā Gretēs, pateicoties Nebaru ģimenes uzņēmībai un Es fondu atbalstam,tika atklāta atjaunotā piemiņas zīme pirmajam latviešu botāniķim Jānim Ilsteram. Pirmo reizi to uzlika pirms  četrdesmit gadiem

  

 

 

 "Spicās Spalvas" tikšanās 

Lai kaut īsa, tomēr „Spicai Spalvai” ir sava vēsture. Tas bija pašvaldību informatīvo izdevumu konkurss, kurš pirmo reizi notika 2000.gadā, bet pirmā kopā sanākšana, konkursa rezultātu paziņošana, izdevumu redaktoru un redkolēģiju pieredzes apmaiņa notika 2001.gadā Barkavā. Nākamajos gados piedalīties šajā pasākumā tika aicinātas ne tikai bijušā Madonas rajona, bet arī blakus esošo pašvaldību avīzītes. Visvairāk pašvaldības izdevumu piedalījās 2008. gada konkursā, bet avīzīšu vērtēšana beidzās 2010.gadā Cesvainē. Turpmākajos gados mums izdevies saglabāt kopīgo tikšanos un šogad tā notika Vestienā.

 

 

Muzeju nakts

    Šogad jau otro gadu Vestiena piedalās Muzeju naktī, kura notiek 18.maijā. Pērn visi kopīgi atklājām vēstures stūrīti mūsu Tautas namā, bet šogad visiem tika dota vienreizēja iespēja paviesoties A. Burova vasaras mājā, kura, iespējams, kādreiz pārtaps par muzeju.

 Jolanta iepazīstina ar A.Burova daiļradi

 

Bērni ar aizrautību vēro A. Burova leļļu filmiņu

 

Noslēgumā kopīga zupas vārīšana un baudīšana.


 

Vestienas pagasta karte

Vestienas karte
Flag Counter

Nolikums par licencēto makšķerēšanu Kāla ezerā
Septembris
2020
P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30